11. ZÁŘÍ 2021 (SOBOTA), 9:00 – 18:00, vnitřní prostory Sdílny Šťatsný Svět

Cena: 1111,-Kč/osobu (platba na místě)

Jak ve svém životě vědomě zhmotňovat to, co v něm chceme skutečně prožívat? A jak si sami nevědomě vytváříme to, co v něm naopak prožívat nechceme? Na tomto celodenním workshopu budeme společně vytvářet naši vlastní realitu tím, že se naučíme zákonitostem tvoření. 

Co nás čeká?

Abychom mohli kreativně tvořit, je třeba být v harmonii se svou duší i tělem. V dopolední části nás čeká muzikorelaxace, gurmánské kruhové stolování a procházka do přírody, kde společně projdeme rituálem odkládání a uvolňování se ze starých pastí a přesvědčení.

V poledne si ukážeme jak připravovat jídlo se záměrem a tím si zároveň připravíme půdu pro odpolední zasazení pomyslných semínek našich snů.

Odpoledne nás čeká povídání a sdílení v kruhu. Připravíme si vlastních konkrétní záměry, které poté opět v přírodě uvolníme do vesmíru a provedeme závěrečnou ceremonii vděčnosti.

Po celý den na Vás čeká veganské a vitariánské občerstvení, čaje, káva, ovocné šťávy i studánková voda.

Sebou: psací potřeby, deníček a podložku na sezení do lesa.

Maximální počet účastníků: 5 osob
Miniškolka: NE
FB událost bude doplněna
VIDEOPOZVÁNKA bude doplněna
.

PŘIHLAŠOVÁNÍ: Na každou akci je třeba se předem přihlásit z důvodu omezené kapacity vnitřních i vnějších prostor sdílny. Přihlášení je možné zprávou přes facebook, e-mailem (osudovky@gmail.com), anebo přes přihlašovací formulář, který je umístěn níže. Uzávěrka přihlášek je 9. září.

PARKOVÁNÍ: Doporučujeme u obecního úřadu, který je cca 100 m vzdálený.

OTEVŘENÍ A UZAVŘENÍ SDÍLNY + AVÍZO ZPOŽDĚNÍ: Na akce je třeba se dostavit nejpozději 10 minut předem – chceme zachovat příjemné prostředí bez rušení pro všechny účastníky. Otevření sdílny je vždy 30 minut předem. Pokud se nečekaně zpozdíte při cestě – je nutné se telefonicky dohodnout na pozdějším příchodu na telefonním čísle 777897665, abychom Vám zajistili vstup i po zahájení akce.

PLATBA: Platba probíhá před zahájením akce podle prezenční listiny přihlášených.

ZÁKAZ KOUŘENÍ A POŽÍVÁNÍ ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ VE VŠECH VNITŘNÍCH I VNĚJŠÍCH PROSTORECH SDÍLNY.

VE VENKOVNÍCH PROSTORÁCH CHOVÁME PSY A KOČKY.

PŘIHLÁŠENÍ - SÍLA ZHMOTŇOVÁNÍ

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

12 + 4 =