Svíce, stejně jako karty, můžete používat sami. Chcete-li se však při hoření svíce zcela uvolnit, pak je lepší, když máte někoho, kdo vám s aplikací svíce pomůže. Můj úkol není jen svíci aplikovat, ale také pozorovat, jak svíce hoří (tvar, chování a barva plamene), jaké emoce vás doprovází. Plamen často odhalí problém v těle. Ten lze lépe diagnostikovat po vyhoření svíce z jejího popílku, který obsahuje vytažené nečistoty z těla. Jak je to možné? Tím, jak hořící svíci přitlačíme na kůži (jemně), vznikne podtlak, kůže se nahřívá a póry se otevírají. Díky tomu si škodliviny mohou najít cestu z těla ven. Záněty, cysty, myomy, otoky, úlomky kostí, kamínky a bolesti se uvolní a částečně se vtáhnou do svíce, díky komínovému efektu, který vzniká hořením duté svíce. Popílek má svá specifika a lze z něj mnoho vyčíst.
Jelikož tělo samo o sobě neonemocní, je vhodné podívat se na psychosomatickou příčinu diagnostikovaných obtíží. Tuto část ráda kombinuji s dalšími nástroji a technikami, například prací s kartami, tak aby mohlo co nejdříve dojít k nápravě a uzdravení.
Přijďte si za mnou odpočinout a při tom pomoct vašemu tělu ke zdraví. Objednat se můžete na čísle 777 897 665. A kde se setkáme? V Holešově na ulici Palackého 1400, v prvním podlaží.
Anoli