Blíží se nám období zimního slunovratu (21.12.) a období těžkostí, zkoušek, nepříjemností či pokušení ke starým nefunkčním destruktivním způsobům může sílit. Ještě chvilku vydržme.
Důvěřujme své nové cestě a své intuici. Naše intuice může skvěle fungovat pouze není-li ve vedení naše rozhodčí a vše posuzující mysl, která se snaží řídit celý náš život a každý další krok. Není třeba naše životy vědomě řídit, vědomě tvořit… ale zkusme se položit do důvěry života, naší nově zvolené cesty… se vším co přináší. Vložme důvěru do našich pocitů, které vnímáme a integrujme teď vše, co nás letošní rok naučil do našeho každodenního normálního bytí.
Závěr roku nám přinese obrovský proud světla, který je plný moudrosti. Moudrosti, která nás dále povede blíže k sobě samým. Ano, se světlem přichází celá řada poznání a zkoušek, ale začneme-li si vybírat a volit svá slova tak, aby korespondovaly s obrazem světa, který chceme dále žít, pak se můžeme plně odevzdat a věřit v cestu našeho života.
Afirmujme v těchto dnech všechny naše další cíle a přání. Ujasněme si, co chceme a buďme si jistí, že se vše uskuteční prostřednictvím našich slov. Myslím, že všichni jsme letos prošli lekcí, že co zaseji, to sklízím a poznali moc našich slov a myšlenek… Nezbývá než nyní poděkovat vesmíru, že proměnil naše přání ve skutečnost (často možná nečekaným způsobem) a věřme, že i tentokrát předčí odpovědi na naše modlitby veškerá naše očekávání.
Blíží se taky období 12 kouřových nocí, každá noc symbolizuje jeden měsíc v dalším roce. Využijme tyto noci k vykuřování a očišťování. Ukončeme a uzavřeme vše, co pro nás již skončilo a vemme si z těchto míst a situací všechny naše vzpomínky, energii a části nás, které zde mohly zůstat. Požádejme o laskavé přijetí na našich nových místech a cestách. O napojení se na naše okolí, na naše zahrady a domovy. Požádejme si o propojení takové, které nám pomůže čerpat sílu z matky Země.
Právě tvoříme Nový svět. Nové způsoby. Vracíme se k přirozenosti a k pravdě. Je na každém z nás ve kterém z těchto dvou paralelních světů budeme žít – v tom starém nefunkčním, který je plný manipulace, iluzí a lží … anebo v tomto prapůvodním novém, čistém, který nám všem přinese nový bezpečný a trvalý způsob obživy a mnohé další, co ještě třeba nevidíme.
Přeji nám všem hodně lásky, soucitu a porozumění, vytrvalosti a síly vydržet, vidět, cítit a věřit.
My se v těchto dnech zabydlujeme a sžíváme se s novým domovem. Uzavíráme staré a prosíme o požehnání naší nové cestě. Připravujeme se na nový život, který zde přivedeme na svět a vytváříme zde bezpečný prostor pro celou naši rodinu. Přejeme si, aby nás toto místo laskavě přijalo, propojilo se s námi a vyživovalo nás. Modlíme se také za manželovu zcela novou cestu. A tvoříme si mandalky z dárků z naší zahrádky do kterých vplétáme naše další cíle a vize. Zde, uprostřed našeho maličkého mobilheimu. Ale spolu a s vírou v život, takový jaký je.
S Láskou k Vám všem,
Anoli Ilona Šťastná