Při výkladech kladu důraz na upřímnost a podporu. Obojí je totiž při hledání odpovědí důležité. Jedním z nejlepších způsobů, jak se jako kartářka uživit, je upřímně podpořit druhé. Většinu problémů, které tazatele trápí, jsem sama řešila anebo jsem si podobnými situacemi procházela. V těchto momentech vyprávím své příběhy, jejichž řešení může pomoci dalším.

Moje zkušenost je taková, že v minulosti pro mně byli nejdůležitější ti, kteří mě nechali zodpovědět si své otázky a najít řešení, přičemž mně podpořili a byli v mi blízko. Ne ti, kteří mi řekli co a jak udělat. Ti správní pomocníci tolerovali moji nezkušenost a nechali mně s důvěrou prožít důsledky mých rozhodnutí.

Jsem sice kartářka, ale stojím si za tím, že k odpovědím si musíme dojít sami. Jen tak můžeme pokračovat na své cestě v důvěře v sebe sama. A tak se vás snažím při výkladech upřímně podpořit, ať už jsou vaše volby jakékoliv.

Chcete na karty za mnou? Do konce dubna za mnou můžete přijet do Holešova do studia centra Najdi svou krásu (Palackého 1400).

A od května se na vás těším ve své nové terapeutovně ve Zlíně (Třída Tomáše Bati 3296). Objednávky přijímám na čtvrtky a pátky.

A pokud se vám nechce cestovat, můžu přijet i za vámi. Přijedu kamkoliv na Zlínsku a okolí.

Moc a moc se na vás i na vaše příběhy těším! Děkuji i za případné šíření a doporučení 🙂
Anoli Ilona Šťastná
+420 777 897 665