31.1.2021

Stejně jako všechny ostatní věštecké prostředky má i tato osudovka posvátný účel, a sice umožnit Vám splynutí s proudem únorového měsíce. Může Vám objasnit možný vývoj Vašich budoucích zkušeností a stejně tak Vám může pomoci k tomu, abyste mohli Vaši cestu změnit, pokud cítíte, že kráčíte směrem, který by vám mohl uškodit. Tato únorová osudovka Vám pomůže nahlédnout do Vaší situace, a Vy pak můžete jednat v souladu s vesmírnou synchronicitou.

Zklidněte nyní svou mysl a poté pomyslete na Vaši otázku.

V nadcházejících únorových dnech si najděte čas na to, abyste se uvolnili a naladili na rytmus života. Neztrácejte kontakt se svými sny.

Možná, že právě procházíte nanejvýš náročným obdobím, jste přecitlivělí a zažíváte prudké změny nálad. Možná nejste schopni vidět věci z vyváženého hlediska… Ano, to, co vidíte a slyšíte, může být v těchto dnech klamné. Nenechte se emocemi svést k rozhodnutím, kterých byste později litovali. Nenechte se strhnout k unáhleným reakcím. Věřte, že každá sekunda, každá minuta, kdy nebudete reagovat, Vám umožní nasát do sebe moudrost a jednat podle ní.

Probuďte se z neklidného spánku. Je načase, abyste si znovu připomněli své touhy a cíle. Znovu je zvažte a znovu své drahocenné sny přijměte. Vaše sny potřebují péči. Neptejte se, co můžete dostat, ale co můžete dát. Nepodceňujte svou sílu, protože již máte vše potřebné uvnitř sebe, aby se Vaše sny vyplnily. Pokud se však rozhodnete ještě chvíli otálet a Vaše příležitost se uzavře, nezoufejte, s velkou pravděpodobností se Vám koncem měsíce otevře jiná příležitost.

Pracujete na sobě, posouváte se a rozvíjíte se a přejete si, aby Vás partner či partnerka podporovali a cítíte se zklamaní, že Vám nedávají dostatečnou podporu? Odcházíte ze vztahu, protože jste každý v jiné fázi osobního rozvoje? Nebo máte nový vztah a zjišťujete, že nesdílíte stejné hodnoty a přesvědčení a chybí Vám nyní pocit sounáležitosti? Je čas podívat se na nezdravé vazby a uzdravit svou minulost. Zůstaňte věrní sami sobě. Uvědomte si své vztahové vzorce a rozhodněte se z nich vymanit. Vaše další vazby se pak budou odvíjet zdravým způsobem. Dovolte si ve vztahu opravdu milovat. A to především sami sebe. Bude-li ve Vašem vztahu výměna životní energie vzájemná, pak poroste síla Vaší lásky exponenciálně. K tomu, aby Vaše vztahy mohly dál vzkvétat, musíte oba jak dávat, tak přijímat.

Tento měsíc Vám přináší skvělé pozorovací schopnosti a posílení intuice. Touha hledat pravdu může být umocněna. Nevyužívejte však tyto schopnosti k osobním cílům, jedině pak Vám budou moct dobře posloužit.

Dokážete-li si udržet odstup od emocí zlosti a pocitů oběti, projdete tímto měsícem s lehkostí a bezstarostností. Ze svého srdce odvalíte nashromážděnou tíhu negativních myšlenek z předcházejících dnů. Získáte tak nadhled a pocit vnitřní lehkosti. Únor k Vám přichází s poselstvím pomoci Vám rozpoznat, co je Vaše ego a naučit Vás využívat své schopnosti a sílu, napojit se na vlastní zdroj. Učí nás, jak se otevřít vnitřnímu klidu a míru, jak milovat a jak hlídat své hranice. Uvědomte si, že emoce jiných lidí nejsou Vaše, bez ohledu na to, jak moc jste empatičtí.

Nyní je důležité všem situacím svého života poděkovat a projevit vděčnost.

Vyprávějte příběh svého života tak, jak chcete, aby se dál odehrával. Buďte si jisti, že se Váš život lepším příběhem opravdu stane. Snažte se v tomto měsíci cítit tak dobře, jak jen to lze a konejte stejně tak. Fyzicky se zharmonizujte se svým tělem a také s tím, v co věříte. Když tak učiníte – bez ohledu na to, jak náročný tento úkol může být – bude Vám to ku prospěchu. Udržte si zdravou sebeúctu, brzy nastane chvíle, kdy zazáříte a budete hrdí na to, co jste dokázali.

S Láskou…

A nechť je Vám i nadále žehnáno na Vaší cestě,

Anoli Ilona Svoboda