4.5.2021
Ráda pozoruji hvězdy na obloze a přiřazuji k nim svá přání. Moc ráda sním o šťastném životě a už dobře vím, že všechna má přání se vždy jakoby kouzlem vyplní. A také vím, že tím kouzlem, které vše zhmotní je víra.
V těchto dnech se mi právě pod rukama zhmotňuje další ze šťastných snů – sen o sdílně. Sen o místě, kde se budou v lásce a radosti setkávat lidé, kteří cítí svět podobně jako já a navzájem si budeme předávat, sdílet, vyměňovat a rozvíjet naše zkušenosti, moudrosti, dary a talenty.
První jiskřička tohoto přání se objevila začátkem roku 2019. Jak šel čas, do pomyslného ohínku jsem lehounce přikládala a skutečně silnou a jasnou formulaci tohoto přání jsem vyslovila a zapsala na svou zeď přání koncem roku 2020. Život nám vždy dává to, co očekáváme. Bohužel, nebo bohudík? Několik posledních měsíců pro mně bylo velkou zkouškou, protože se zhmotňovaly postupně všechny mé obavy. Nezbylo, než se na svou další budoucnost začít dívat s nadějí a vyléčit všechny své obavy a bolesti.
Dnes je již mé srdce znovu naplněno láskou a štěstím a přání, která jsem vyslovila, se nyní mohou naplnit.
Stačí se jen zeptat svého srdce po čem touží a věřit, že to dostanete v tu nejpříhodnější chvíli a tím nejlepším možným způsobem. Nemusíte vědět jak… Stačí jen vaše přání správně zformulovat.
Prostory sdílny v těchto dnech finišují a v pátek již slavnostně zahájíme provoz krásným ženským kruhem s tématikou sebelásky.
Z celého srdce, z celé své duše: DĚKUJI 😘
Jak se takový sen plní?
1) Vytrvalostí a vírou. Vytrvalost nám umožňuje dělat velké věci s lehkým srdcem a nést svůj náklad s dobrou náladou. Ale pozor, abychom nezaměňovali vytrvalost se zatvrzelostí, která nám znemožňuje užívat si svět okolo nás. Některé náklady jsou tu proto, abychom je nesli, zatímco jiné jsou jen zbytečně zrozené ze zatvrzelosti – nevědomí. Ty bychom měli upustit. Při plnění svých snů zvažujte vždy obě možnosti.
2) Zastavení se. Odstupte jednou za čas od všeho, co děláte, a podívejte se na to z širší perspektivy. Nacházíte se opravdu tam, kde se nacházet chcete? Děláte to, co opravdu chcete dělat? Pouze pokud jste si jisti, že určitá část vašeho života zapadá do širšího rámce, je čas se na ni blíže zaměřit. Avšak pouze tehdy.
3) Stinné já. I když je pro nás část nás samotných mrtvá a udržujeme ji pohřbenou a skrytou – její energie se stále pohybuje naším podvědomím a ovlivňuje naše životy. Osvětlení stinného já je hlavní součástí osobního růstu a k dosažení svých snů.
4) Osvobození se od starého a přivítání nového. Jde o dobrovolné zbavení se toho, co v dřívější fázi života dobře sloužilo, ale co už se pro vaši současnou fázi nebo osobnost nehodí. Je zde třeba ale prozkoumat své životní vzorce, abyste zjistili, od čeho se potřebujete osvobodit a co byste si naopak měli podržet. Dřív než rozbijete starou keramiku a strhnete svůj starý dům, zapřemýšlejte nad tím, čím chcete tyto věci ve vašem dalším životě nahradit.
Vnitřně cítím, že tento splněný sen je signálem konce mého významného životního cyklu a začátku nového. Jsem vděčná, že jsem si tohoto vědoma a že nadále mohu na své cestě kráčet jako vědomý tvůrce svého osudu.
Chci Vás tímto inspirovat abyste i Vy vzhlíželi ke svým hvězdám splněných přání. Pomáhejte nejen druhým, ale i sobě a vysílejte do světa pozitivní slova a pocity. Přejte si a očekávejte to nejlepší!
Těšíme se na vás na všechny v naší společné, krásné, láskou, vděčností a radostí naplněné sdílně Šťastný Svět na Rusavě.
Brzy na viděnou,
Anoli a David Šťastní*