1.10.2021
V říjnu nastává správná doba pro nové výzvy a změny. Přináší nám změnu nebo nový začátek. Komplikované se teď vyřeší, upraví a vrátí zpět do svých kolejí. Žijme vědomě a buďme pozorní ke svým nápadům a vnuknutím.
Zamysleme se nad tím, co je pro nás příští rok důležité a buďme si těchto cílů vědomi. Hrajme si se svou představivostí a vizualizujme si…
Berme vážně své vlastní potřeby a podle toho také jednejme. Stůjme si za svým názorem a nebuďme závislí na ostatních. Naučme se konečně říkat, jak se cítíme, co je pro nás důležité, co nám chybí, co nás bolí…
Promluvme před publikem nebo skupinou, cvičme se v našem nadání řeči. Promluvme třeba ke svým příbuzným v rámci oslavy.
Měsíc říjen je ideální na pohlédnutí do buducnosti 🙂
Ptejme se, co můžeme udělat, abychom dosáhli svého cíle?
Říjen je desítka a ta nás podporuje v aktivitách jako jsou: sebevzdělání, vystupování sami za sebe, vnášení klidu do chaosu, pěstování vyrovnanosti a určování si cílů pro další rok, a snáze dosažitelné jsou pro nás kvality jako jsou flexibilita, spolehlivost a starostlivost.
Tento měsíc začíná pro mně osobně bravurně. Problémy jako by se řešily instantně během pár hodin. A také cítím s jakou sílou o sobě dávají znát má vnuknutí, nápady a mé potřeby. S radostí se svezu na vlně říjnové desítky a těším se hlavně na to tvoření nových cílů pro další rok. Stále ještě očekávám, zda letos doběhne i to poslední přání z mé letošní zdi přání 🙂 Stále tak nějak cítím, že ano, jsem plná očekávání. Ale letos – to už hodlám být trochu nudnější a méně akčnější při tom tvoření záměrů – protože letos, to byla opět solidní akční nálož 🙂 Ale já jsem prostě duší i srdcem kůň a mám pocit, že je to můj životní styl. Nicméně, jaké by to bylo poznat i takové to klidné harmonické laskavé a léčivé tao koňské duše?
A co vy, říjen, a vaše záměry?
Ať Vám říjen dobře poslouží ať už jsou vaše cíle a přání jakákoliv*
S Láskou Anoli*