Dnes mi přišlo osudovkové vedení v oblasti partnerské. Kdo cítí, že potřebuje inspiraci na této cestě, nechť pokračuje ve čtení. Video, osudovka a pozvání na akce centra – pokračujte níže 🙂
Je tomu více než rok, když vznikalo toto video. Právě nyní ve svém životě procházím opět branou rozchodu a i tentokrát chci potenciál této ztráty plně využít. Na náhody nevěřím, nemohu tedy ani říct, že je náhoda, že jsem nedávno absolvovala seminář Terky Laibnerové o VĚDOMÉM PROŽÍVÁNÍ SMUTKU a o PRÁCI SE ZTRÁTOU a besedu Otty Ruska ŠŤASTNÝ RODIČ = ŠŤASTNÉ DÍTĚ. Náhoda není ani to, že se podílím na rozkvětu centra NAJDI SVOU KRÁSU. Náhoda není ani to, že tuto velkou potřebu cítím teď, měsíc do svých narozenin. Tento MŮJ MĚSÍC bývá z pravidla VELKÝM DAREM, jak už to u těch narozeninových měsíců bývá… Rozhodla jsem se začít odpuštěním. Jemu a sama sobě především.
Avšak, kde začít?
K tomuto aktuálnímu dění v mém životě mi přišla malá osudovka, kterou s Vámi tímto nasdílím a přeji ať poslouží, kde má.
Děkuji.
Kvality, které nás ve vztazích budou nyní podporovat jsou disciplína, zdrženlivost, objektivita a uvolnění. Srpen přináší změnu a přerod.
Pozor na emoce ze strachu a z vypjatých situací. Pocítíme-li nejistotu ze změny, přiznejme si tento stres, ale rozhodněme se zůstat klidní, zvnitřnění a s chladnou hlavou. Nepodléhejme dramatičnosti.
Uvolňovat přepětí ze vztahů můžeme ideálně fyzickou aktivitou a důvěrou v sebe, protože můžeme vše lehce zvládnout.
Naši partneři nás vyzývají ke změně. Pokud se nám stále něco dokola děje, bude se to stupňovat a zveličovat až do momentu našeho pochopení. Ve vztahu každý hraje svoji roli a ten druhý nám vždy ukazuje to, co my sami neumíme. A proto, zkusme si roli druhého – pracujme s jeho slovy, větami, chováním a postoji…
Co nám chybí v našich postojích a co je třeba začít měnit v našem chování, abychom třeba nebyly matkami, které poučují, ale partnerkami, které chápou…?
Každý den si můžeme závěrem sepsat, čím nás náš protějšek naštval, co zklamalo naše očekávání a kde je problém naší zkažené nálady. A odpovědi se dostaví.
K další práci doporučuji třeba vykládací karetní balíčky, dokážete-li s nimi pracovat v upřímnosti k sobě samým. Mohu Vás také pozvat na akci Martiny Maraj MOJE PROČ- ŽIVOT, VZTAHY, PRÁCE, PODNIKÁNÍ anebo na RODINNÉ KONSTELACE s Alenou Cetkovskou. To vše, a mnohem víc, nám – vám, může být nápomocné v oblasti vztahů s druhými a především sami se sebou.
S Láskou, Anoli
https://www.youtube.com/watch?v=vyn-gFS4PkY