Nabyla jsem dojmu, že pro mně a mou práci začíná období nových příležitostí a možností. A aby bylo dost prostoru pro nové větvičky, musela jsem nejprve z osudovkového stromu odstranit pár těch starých 🙂 Osudovky tedy tímto ohlašují obnovu a novinky budou postupně přibývat!
Máte-li záměr, objednat si u mně osobní či partnerský výklad – neváhejte! Protože v únoru už budu věnovat většinu svého času našemu nově narozenému miminku, které s láskou očekáváme!
Co se osobních výkladů týče, pracuji nyní nejen s vykládacími kartami, ale čím dál tím více využívám moudrosti numerologie, astrologie a hlavně zrcadlení ve vztazích. Všechny tyto techniky vzájemně propojuji a to na několika hloubkových rovinách –
v závislosti na individuálních potřebách klienta.
Nejen osobní výklady, ale také ty partnerské tak dostávají úplně jinou hloubku a rozměr! Především díky propojení všech těchto technik, lze velice komplexně zpracovat veškeré otázky, na které právě teď hledáte svou odpověď!
A na co bych ještě ráda upozornila je, že nyní nabízím v návaznosti na vypracovaný výklad i možnost osobní konzultace, kde je možné vše společně projít, doptat se, dovysvětlit či dále nasměřovat na vaší cestě… Tato osobní setkání lze uskutečnit v Holešově, na adrese Masarykova 65, v salónu Andělský dotek.
Moc se těším na všechno co ke mně nyní přichází a přeji si, aby to vše bylo nápomocné všem, kteří právě tyto odpovědi hledají!
Těším se na Vás*
S Láskou Anoli Ilona Šťastná