2.8.2021
Často tvořím osudovky pro páry a pokaždé tazatele upozorňuji na to, že s tímto výkladem nemusí plně souznít ihned, je často velmi nadčasový. Vztah je živý organismus, vyvíjí se a stejně tak se mění i období, kterými naše láska prochází. K výkladu je dobré se vracet vždy, když cítíte potřebu nějakého vedení či podpory, anebo když hledáte odpovědi pro to, co se mezi Vámi právě děje.
V lednu jsem jeden takový výklad vypracovala i pro mně a mého manžela. Zajímaly mně především naše ROLE, co VYZAŘUJEME, PŘÍLIŠ ZDŮRAZŇUJEME, kdy se můžeme ve vztahu CÍTIT SLABÍ, čím náš vztah ZATĚŽUJEME, jak VYTVÁŘÍME POHODU, čím sme nevědomě PŘITAHOVÁNI a čím ROSTEME. Poodkryla se zde i rovina naší PŘIROZENOSTI a vliv toho, jak sme byli VYCHOVÁVÁNI. Také to JAK SE VZÁJEMNĚ VNÍMÁME a JAK KOMUNIKUJEME. Velkým tématem u nás obou byla naše ENERGIE a ZVLÁDÁNÍ HNĚVU. Výklad také ukázal, co cítíme jako naše ZÁVAZKY a POVINNOSTI, v čem můžeme lehce UVÍZNOUT, jak druhého OMEZUJEME a jak se navzájem UČÍME. Taky se zde promítlo co ukazujeme světu, JAK INTERAGUJÍ NAŠE OSOBNOSTI, naše STÍNY – co popíráme, co projektujeme, naše SKLONY, PŘEDNOSTI, SLABOSTI a TÉMA NAŠEHO VZTAHU…
Výklad měl 10 stran a když sme jej pročítali, přišlo nám to zajímavé, často pravdivé, ale někde sme si říkali, že ve skutečnosti jsme na tom mnohem lépe než je psáno. Neuplynulo mnoho času a po několika málo měsících se ocitáme na rozcestí našeho vztahu. A dnes opět pročítám tuto osudovku a vidím v ní mnohem více pravdy a vedení pro naše další kroky. Nevěřím svým očím, jak to, že se to stalo, vždyť tady bylo tolik jasných zpráv a indicií pro oba, abychom dokázali žít v souladu.
Tato osudovka neslouží jako seznam obvinění či důkazů proti druhému, ale spíše jako zrcadlo pro nás samotné. Zrcadlo, kterým když prokoukneme skrze iluze a mlhu, skrze masky, které si nasazujeme, abychom se vyhnuli bolesti, tak nám může ukázat mnohé naše obrazy, pravdy a záměry naší duše. Ukazuje nám, co sme spolu přišli prožít, co si můžeme předat, jak můžeme jeden druhému pomoct s uzdravením. S láskou, pochopením, se soucitem a s důvěrou, že se tak děje pro nejvyšší dobro nás obou.
Jsem si jistá tím, že v těchto dnech mi těchto deset stran velmi dobře poslouží a vkládám do nás hodně naděje. Pokud byste i Vy nyní či kdykoliv v budoucnu ucítili potřebu vlastnit také takový poklad, ráda ho pro Vás vytvořím. Potřebuji k tomu znát Vaše jména, datumy narození a v ideálním případě také časy narození. Jelikož jsem nyní sama v situaci, kdy mi takový průvodce může být velkým pomocníkem, rozhodla jsem se nyní i tyto velké výklady nabízet za cenu 1.500,-Kč. Časově jsou více náročné, počítejte prosím případně s dobou vyhotovení 1-2 týdny, v závislosti na mé vytíženosti.
S Láskou Anoli Ilona Šťastná*