24.10.2022: Říjen nám kráčí do finiše. Stojím u knihovny s kartama a má ruka míří zcela záměrně k balíčku s Kouzelnými jednorožci od Doreen Virtue. A ještě tahám balíček karetní Moudrosti duše. Jsou to jemně sdělující a laskavě pečující karetní sady. A to přesně je do těchto dnů, kdy se krátí den a sluníčko méně hřeje, potřeba.
Říjen. Jaký byl, jaký je? Přinesl osudové změny? Některým z nás ano, některé z nás rozhodování ještě čeká. Všechna rozhodnutí, která učiníme nám přinesou radost a hojnost prožitků. Dámy. Posledních 7 říjnových dnů… Chcete-li novou šanci pro cokoliv anebo chcete do listopadu nakráčet ve své síle, pak je třeba učinit rozhodnutí. Jaké by to bylo, kdyby Tvá volba vyšla od srdce? Jak by se mohl Tvůj životní pocit zlepšit? Ty víš, co máš udělat.
Říjen je měsícem minulosti. Možná sme se jí nechali znovu ovlivnit, možná souvisí s naší současnou situací. Možná, že jsi se teď rozpomněl/a na nějaký zážitek, při němž jsi cítil/a strach či bolest. Pokud ano, zbav se této energie ještě během těchto posledních dní. Jak? Terapií, sdílením s přáteli, vypiš se z toho, nebo požádej své průvodce či anděly.
Ať už v nás minulé vyvolává jakékoliv otázky, to důležité se v našem životě děje právě teď. Nechme pro tyto dny všechny naše otázky spát. Věnujme většinu své energie sobě vychutnávajíce si TEĎ okamžiky.
Na závěr malá výzva pro každého/ou z nás. Mysleme na to každý den. Buďme na sebe pozorní, důvěřujme našim pocitům, protože nám říkají, jak se vyhnout nebezpečí. Naším největším ochráncem je láska. Ať je v těchto dnech zdrojem naší síly, ať se děje cokoliv.
S Láskou,