10.5.2021
Včerejší den pro mně byl velmi speciální. Nechala jsem se provést tradičním mexickým Rituálem Rebozo – Rituálem Zavírání Kostí. Jsem za tento silný prožitek velmi vděčná. Cítím, že jsem prošla dalším přechodovým rituálem a nyní s radostí vyhlížím nové zítřky.
Tento krásný proces není jen osobním prožitkem, ale zrcadlí se do kolektivního vědomí nás všech.
Mnohým z nás je již otevřena schopnost vidět za hranice všedního dne a naslouchání vlastní intuici se stalo nepostradatelnou součástí našeho života. Máme nyní vhodné podmínky pro rozvoj všech intuitivních schopností, jasného vidění i jakékoliv psychické moci.
Nyní jsou nad námi ochrany, která nám pomáhají vytvářet atmosféru bezpečí pro všechny ostatní, kteří jsou teprve na začátku své probuzené cesty. Využívejme moudře své vnitřní zdroje síly a léčení.
Jsme zváni k přijetí energie míru, k uklidnění turbulencí uvnitř i kolem nás. Harmonická existence se vším, co je, se vznáší všude kolem nás a šíří se dál do světa. Jsme to vždy my, kdo rozhoduje o tom, zda budeme šířit neklid a nepokoj, anebo se rozhodneme pro povolání mírotvorce.
Naše zrcadla – vztahy nám ukazující to, co potřebujeme a často možná nechceme vidět. Ale právě toto jasné uvidění nám dovoluje projít skrze krajinu nejistoty do bodu své transformace. Není čeho se bát.
Nastává čas hlubokého propojení se s vlastní Duší, s vlastním Tělem, s vlastními Kořeny, s Domovem i s Přírodou. Vstupujme vědomě do všech těchto chrámů s pokorou a vděčností. A užívejme si chvíle léčivého Ticha těchto spojení.
Připomeňme si posvátnost každého okamžiku i vlastní smrtelnost. Nenechme přijít toto zastavení se jen v okamžiku smrti blízkého, či v prožitku velké ztráty.
Dovolme si žít v realitě všechno to, co jsme si vysnili. Rozvíjejme všechny své nové myšlenky a pečujme o své sny. Toto je pro náš všechny šťastná doba.
S Láskou
Anoli*