2.3.2021

Nacházíte se v situaci, kdy je třeba učinit volbu a nevíte jak se rozhodnout? Pak tu pro Vás mám osudovku vytvořenou z energií těchto dní…

Nejprve si položte otázku a označte si dvě možná řešení situace jako řešení A, a řešení B.

A nyní se můžete pustit do čtení osudovky, která vám pomůže prozkoumat všechny stránky situace, když se rozhodujete mezi dvěma možnostmi, a odhalí jejich skrytý potenciál.

ROZHODNETE-LI SE PRO VARIANTU A…

Výzvy a příležitosti spojené s touto možností. Jakým směrem se bude dál rozvíjet vaše kreativita a pochopení, rozhodnete-li se pro tuto možnost?

Chcete-li se vydat touto cestou, zanechte nyní své plány a záměry a místo toho se zklidněte. Buďte nečinní a relaxujte. Velmi důležitá bude vaše trpělivost. Nyní zvolněte, dívejte se, jak venku rozkvétají první květiny a jak ptáci hledají potravu na louce.

Vnitřně se ztište a přemýšlejte o svém štěstí. V tuto chvíli jste udělali všechno, co jste mohli a je načase nechat příběh ať se dál odvíjí sám.

Pokud takto učiníte, přijdou k vám úžasné myšlenky a mocná vlna inspirace.

Emocionální vlivy spojené s tímto rozhodnutím. Co se bude odehrávat ve vašem pocitovém světě?

Tato volba vám přináší výzvu naučit se velkorysosti. Může se u vás více projevovat talent zhmotňování pouze pro osobní výhody. A také můžete mít větší potřebu mít nad vším kontrolu a to ze strachu, že byste mohli o něco cenného přijít.

Jaké rozsáhlejší změny by daná volba způsobila ve vašem životě, případně jaké by přinesla poznání a pochopení?

Výsledkem této volby bude posílení vaší vůle, moudrosti, sebevědomí a suverenity. Přinese Vám spoustu radosti, poznání velkorysosti a zasloužíte se tak o blaho všech zúčastněných.

Může se stát, že na této vaší další cestě chybně vyhodnotíte nějakou situaci, ale to vám nakonec poslouží pro uskutečnění mnohem smělejšího plánu.

ROZHODNETE-LI SE PRO VARIANTU B…

Výzvy a příležitosti spojené s touto možností. Jakým směrem se bude dál rozvíjet vaše kreativita a pochopení, rozhodnete-li se pro tuto možnost?

Tato zkušenost k vám přišla, aby vám pomohla nalézt skutečný smysl vašeho současného života. Umožní vám mnohokrát prožít vděčnost za každý okamžik a pocit lásky vůči všemu, co je a bylo. Tato volba mlže být správnou cestu v naplnění vašich tužeb.

Pakliže se vaše otázka týká vztahu, v této vaší volbě bude klíčová vděčnost. Poznáte vděčnost za všechno, co jste se od druhého naučili. Budete vděční za smích i za slzy a pochopíte, že ve vašem životě, neexistují žádní přátelé a nepřátelé, jen učitelé na cestě životem.

Emocionální vlivy spojené s tímto rozhodnutím. Co se bude odehrávat ve vašem pocitovém světě?

Můžete zažít pocit ztráty, vnitřní pocity chudoby či trápení o hmotnou nouzi. Avšak právě tyto pocity ve vás zažehnou potřebu navždy odložit úzkosti a strachy z věcí budoucích. Pokud jste dosud směřovali nesprávným směrem, právě tato volba vám pomůže sebrat všechny síly, překonat rezignaci a beznaděj, podstoupit zkoušku ohněm a začít nanovo.

Jaké rozsáhlejší změny by daná volba způsobila ve vašem životě, případně jaké by přinesla poznání a pochopení?

Učiněním této volby se více soustřeďujete spíše na ovládání než na získávání moudrosti. Nedovolíte si udělat ty největší pokroky, za cenu snadnější a méně bolestivější cesty. K mistrovství se budete sice přibližovat pomaleji, ale za to bezpečně,  krok po kroku.

JAKMILE STE PROZKOUMALI MOŽNÉ VÝSLEDKY OBOU MOŽNOSTÍ, POKRAČUJTE VE ČTENÍ, ABYSTE ZÍSKALI VHLED DO SITUACE A MOHLI TAK PROVÉST SKUTEČNĚ NEZAUJATOU A VĚDOMOU VOLBU.

Rozhodujícímu okamžiku předchází určitý sled příčin a následků. Důležité je vaše hledání, intenzivní touha a odhodlání pro to něco udělat – díky tomu kolem vás vzniknou okolnosti, jež umožní, aby nastala ona rozhodující chvíle s lehkostí a v pravý čas.

Tento okamžik si nemůžete vynutit, nedá se určit, kdy má přijít. Ale to neznamená, že pro něj nemáte nic dělat. Buďte aktivní, protože vaše konání bude příčinou, která vytvoří ten správný okamžik, tu správnou událost.

Pro Vaše rozhodnutí přijde nějaký podnět. A vy budete již přesně vědět, že je čas nechat staré odejít a uvolnit cestu novým věcem. Bude to okamžik, kdy se znovu narodíte. Bude to okamžik, kdy si uvědomíte, že všechno je pouhý váš odraz, iluze – protože se na situaci díváte prostřednictvím mysli.

Stane se, co se má stát. Nastane ta pravá chvíle, kdy bude vaše mysl bezbranná a nezbude jí nic jiného, než nechat volbu na vás a na vašem srdci.

Poznáte to. Až budete připraveni, stane se podnětem k rozhodnutí zcela běžná příhoda.

Budete vědět, že tato volba je to, co si přejete a zasloužíte.

 

Hodně štětí, porozumění a lásky při vašem rozhodování.

S Láskou Anoli*