4.11.2022:

Listopad nás především učí, jak s láskou přijímat nové začátky. Život je plný cyklů a pro nás teď nastává doba přerodu. Může to být nová fáze vztahů, pro někoho zrod nového nápadu a pro někoho naprosto zásadní změna. Každé zrození je velmi křehká životní etapa a je třeba si pro ni svou sílu chránit a pečovat o ni. Jak?

Nedělejte věci automaticky, nahlížejte pod povrch, naslouchejte vnitřnímu hlasu, intuici, svým pocitům a potřebám především. Vždy se můžete sami sebe zeptat, co vám říká vaše tělo, nebo z čeho máte/nemáte dobrý pocit. A pokud z něčeho dobrý pocit nemáte, pak to jednoduše nedělejte. Vnímejte své smysly jako varování.

Pracovat s intuicí a vlastními pocity i potřebami není vždy jednoduché. Často si nejsme dostatečně jistí v tom, co cítíme a co právě potřebujeme. K tomu abyste se lépe vnímali, naslouchali si a rozuměli si, vám může pomoct pravidelná koncentrace, meditace, očista, otužování a nebo jsou-li vám bližší čakry – pak je to práce s třetím okem.

Listopad nám přináší velká uvědomění ihned ze startu. Tento proces může být velmi dobře podpořen samotou. Jak jsem si sama několikrát ověřila, máte-li vhodného společníka, nemusíte být ve své samotě sami doslova. Mně osobně funguje velmi terapeuticky tichá přítomnost druhého člověka, který respektuje tuto moji potřebu a je zde jako tichá podpora. Tento člověk s vámi sdílí, chcete-li sdílet, objímá, chcete-li obejmout, naslouchá, chcete-li být vyslyšeni a s respektem, vůči vašemu osobnímu procesu hledání si vlastních odpovědí, je přítomen a takzvaně drží podpůrný prostor. Dovolte si požádat své blízké přátele o tuto pomocnou přítomnost ve vaší samotě.

Pokud využíváte síly vykuřovacích bylin a směsí, pak v listopadu sáhněte po vykuřovacích směsí pro vnitřní sílu a očistu.

Cítíte-li se vyčerpaní, je to výzva ke zpomalení a nutnost odpočinku. Poslechněte své tělo, můžete se tak vyhnout problémům a snáze vás budou napadat lehčí a snadnější řešení.

Přeji nám, aby nás listopad novými začátky provedl bezpečně až do fáze zralosti. Přivítejme je v našich životech s láskou.

S Vděčností,

Anoli