15.4.2021
Navázali jsme kontakt s naším nitrem a jsme na cestě k tomu, abychom čerpali poučení z vlastních omezení. Nastolujeme mír v sobě samých a náš kontakt s vnějším světem je čím dál tím více mírumilovný. Navazujeme obohacující kontakty s druhými lidmi a společně vytváříme prostor pro radost z vzájemného přispívání.
Tato doba mnohým pomáhá proniknout pod povrch a objevit pravdu, skutečné potřeby a pocity. Zlepšujeme všechny své vztahy, naše životy se stávají jednoduššími a události, které prožíváme, jsou pro naše další bytí často převratné.
Měníme náš svět.
Soustřeďme se dál na to podstatné. Naše životy byly příliš složité. Dnes již mnozí z nás jasně vidí, co doopravdy od života chtějí a dovedeme si jasně zodpovědět ty nejdůležitější otázky. Nutnost urovnat si určité oblasti našich životů byla nezbytným krokem k našim budoucím činům, které budou mít pozitivní dopad na nás i na všechny ostatní.
Odhoďme všechny naše obavy a věřme, že všechno dobře dopadne.
Vyslovte svá přání a věřte, že se splní. V tu nejpříhodnější chvíli a tím nejlepším možným způsobem. Není třeba vědět, jak se vyplní… stačí své sny umět zformulovat. Poté nechte promluvit svůj vnitřní hlas, který vám řekne, jaké další kroky podniknout k uskutečnění.
Hodně radosti při formulování a naplňování všech vašich snů!
S Láskou a Vděčností za tyto dny,
Anoli*