Dostali ste vedení, že je čas udělat další krok, obdrželi ste výzvu, že máte začit jednat, ale stále to tak nějak necítíte? To je přirozené, pokud vám tato informace přišla zvenčí, ať už od kartářky či některého z divinačních nástrojů. Důležité je, najít své vlastní načasování.
Možná pak, na popud všech rad z venčí, příliš tlačíte, anebo naopak zbytečně dlouho marníte čas. V každém případě je nezbytně nutné přizpůsobit načasování vlastním potřebám. A jak toho dosáhnout? Tím, že se vrátíme do harmonie se svým osobním já. A v tom nás může podpořit tep Matky Země.
Naše těla se snaží držet krok s našimi myšlenkami a nestíhají se udržovat v souladu s prastarým rytmem Země. Ztrácíme rytmus.
Jděte ven, zpomalte a znovuobjevte tlukot svého srdce, který bije stejně jako srdce naší Matky Země. Jakmile sladíte tento rytmus, pak se i věci v životě vyladí a dějí se v dokonalé synchronicitě.
Klíčem je, uvědomit si svůj rytmus. Pokud ho cítíme, stáváme se hudbou a tanec, který tančíme se stává oslavou života.
Mně osobně navrací k rytmu šamanský buben. Po pár úderech stojím pevně na zemi a jsem zase doma. Po krátké bubnovačce se věci vždy vyjasní. A jak se vylaďujete sami na sebe vy?
Anoli