26.10.2022: Vnímáš sílu toho, co se kolem nás děje? Osobně cítím, že je to velmi silné, možná až halloweensky strašidelné. A proto Tě chci vyzvat, aby si byl/a celému tomuto procesu vědomě přítomena/přítomná. Bude Ti to velmi nápomocné a prospěšné. Včera moje kamarádka Terka Laibnerová (Slovana), kterou možná znáš jako pravidelnou hostující našeho centra, sdílela video, které uvedla slovy:,,Co se to děje? Proč se mi to zase děje? Dochází mi síly!”…

Toto video Terky Slovany se mnou rezonuje na milion procent. S Terkou jedem ve stejným vlaku. Vytáhla jsem si po videu ještě tarotové karty. A hned první tři karty mně odzbrojily! Velmi přesně dopověděly, co Terka začala…

To, co teď žijeme, je doslova svítání slunce po dlouhé, divné, studené a falešné měsíční noci. Toto slunce má obrovskou sílu! Dělejme, o čem jsme snili a připravujme se na oslavu. Opravdu. Myslím to vážně! A já osobně se hodlám obojího zhostit s plným nasazením!

Život se nám teď začne přizpůsobovat, všechno si sedne, přesně tak, jak má a my můžeme na chvíli spočinout v blaženém naplnění. Je to období vyjasnění a až euforické radosti, při které nás od smíchu bude bolet bránice. Právem si toho můžeme užívat! Protože toto období je velmi těžce vydřené nebo vyčekané! Dostat se až sem – dalo hodně práce!

Náhle vidíme, kde jsme se mýlili a kde jsme naopak svůj život nebo své přesvědčení postavili na opravdu pevných základech. Dozráváme. Příliv životodárné energie nám dává fyzickou i psychickou sílu, dává i uzdravení.

Obtížná situace? Vyjasní se.

Naše úsilí se konečně setkává s výsledkem a protrhává se to věčné čekání a zdánlivě marná snaha. TOTO JE SPLĚNÉ PŘÁNÍ!

Orientujeme se v čase a prostoru, přichází pochopení života i jeho souvislostí. Krása!

Ve vztazích přichází smíření a vyjasnění. Vše zlé je vyřešeno (nikoliv zapomenuto) a nastává doba smíchu, radosti a naplnění.

Co je na obzoru? Podle karet první polibky, první společné noci, svatby, rozhodnutí mít dítě… Partneři jsou vnímaví k potřebám druhého, a tak je komunikace snadná a účelná.

V pracovní oblasti s láskou a obrovským nadšením vykonáváme úkoly, naše projekty doslova září a my máme skvělé nápady a záříme – své okolí doslova strháváme a umíme nadchnout. Finančně se nám polepší.

V pozici překážky? Uberme na negativitě, nebabrejme se ve svých dětinských bolístkách a věřme ve své štěstí. Ukáže se.

……

To je nádhera!

Pokud Tě zajímá, odkud to plyne (čili minulost, která nás sem dovedla), pak pokračuj ve čtení.

Skončila bláznova cesta. Jedna je u konce a tím nová začíná. Smířili jsme se se svými stíny a našli si k nim cestu. Zmatek a temnota jsou zažehnány a vše nabylo jasu. Je to opětovný výchozí bod kde věci mohou končit a zároveň začínat.

Ano, tudy sme se měli vydat. Ano, tady byl třeba rázný řez. I když to znamenalo těžkosti – tohle je ta správná cesta pro nás.

Před námi se tím otevřel další životní cyklus. Může být náročnější, ale my máme lepší výchozí pozici – právě prožitými zkušenostmi.

A co vztahy? Buďto proběhlo uspořádání hnízdečka a nastala další fáze vztahu anebo, v těch obtížných, přišel čas rozchodu.

Uzrál čas. Ukončil se přirozený cyklus.

A kam spějeme? Co říká karta blízké pravděpodobné budoucnosti?

Na cestě k nám je naprosté usebrání se a vyjevení toho, co nám bylo dáno, kam jsme šli, co jsme udělali správně, špatně… ukáže se nám další cesta.

Evoluce těla i mysli, vyčištění se od starého a nové zrození. Vzkříšení člověka i jeho duše.

Pokud tuto svou aktuální situaci plně přijmeme – změní nám to život.

Ano, naskýtá se nám příležitost srovnat se životem účty a narovnat svůj život. Něco bylo odžito a je třeba se odpoutat. My sami už dobře víme, co máme udělat. Slyšíme volání duše.

Kdo zůstane paličatý – dostane další ránu.

Ve vztazích? Jistoty. Prohlédneme a partnera vidíme takového, jaký je – ano, je to ten pravý? Pak ho milujete i s jeho slabosti a zápory. A u nezadaných – nový partner na obzoru.

V pracovní oblasti? Elááááá… hop! Revoluční změny, každopádně postup, nahoru, dolů nebo do strany… každopádně na naše pravé místo. Často tu může být konec mateřské, konec práce, odchod – to, co nemusí být zprvu příjemné- to se po čase ukáže jako úspěch.

A s tím se dá dále individuálně pracovat – po větší sílu. Pokud cítíš, že potřebuješ karetní podporu, ujištění, nasměrování či vedení v oblasti toho, jaká je Tvoje základna (pozice, na které nyní stojíš) a co pro sebe můžeš udělat, či jaké téma je třeba ještě zpracovat…. pak jsem tu pro Tebe!

Anoli Ilona Šťastná jako práce s přírodním orákulem, kartami, numerologií a astrologií.

A pokud Tě zaujalo také video od Terky, pak by se Ti líbila i naše společná akce –JIŽ TUTO SOBOTU – v centru Najdi svou krásu v Holešově – HOVORY S NEBEM.

Krásné dny a těším se na osobní shledání*