MŮJ PŘÍBĚH

aloni svoboda

Jsem Anoli Ilona Šťastná. Ta, která ráda naslouchá příběhům druhých a také Ta, která ráda vypráví. Jsem Ta, která v příbězích nachází moudrost a pomoc, kterou dále předává. Jsem Ta, která miluje karty, čte v nich a s láskou předává jejich poselství.

Má životní cesta mi přinesla mnohá ponaučení a porozumění, které určily cestu mého osobního růstu. Skrze osudovky  zpřístupňuji lidem učení, moudrosti a léčení, kterých se mi dostalo.

Nabízím vedení při hledání řešení složitých situací, podporu v procesech sebepoznání, sebelásky a zhmotňování snů a záměrů.

Iniciace & Mé první kroky na cestě sama k sobě

Na podzim 2015 jsem absolvovala týdenní pobyt ve tmě. Bylo to v mém životě poprvé, kdy jsem zastavila veškeré své aktivity a poznala kouzlo absolutního ztišení se. Během tohoto magického týdne jsem se spojila sama se sebou, otevřela jsem své srdce a mysl nové životní vizi.

Krátce na to jsem se stala žákem Sri Chinmoy centra a na této cestě jsem setrvala dva roky. Byla to doba, kdy jsem se naučila důvěřovat sama sobě, otevřela jsem se přijímání, radosti a spojila jsem se se svou duchovní podstatou.

Vrcholem této mé cesty bylo absolvování běhu za světový mír – Peace Run. Zde jsem pochopila, že cokoliv, co mě od naplňování mého poslání a snů zdržuje, je ztrátou času a energie.

Poslední pomyslná kapka v mém poháru nevědomého života byl zážitek chůze po uhlí. Celý tento proces a očistný kouř ohně uzavřel tuto kapitolu.

Koncem roku 2017 jsem ukončila vše, co nebylo v souladu s mými sny a novou vizí do budoucna. Dala jsem výpověď v práci, rozvedla jsem se a opustila svůj tehdejší domov.

Rozhodla jsem se pro život v souladu s přáním mé duše.

Laskavá sebeláska & Šamanská cesta

Začala jsem snít, založila si zeď přání, literaturu poznání jsem hltala plnými doušky, intenzivně jsem pracovala s různými druhy vykládacích karet a vědomě šla za svými sny.

Netrvalo to dlouho a potkala jsem svého nynějšího partnera Davida. Krátce na to jsem šťastně otěhotněla. Společně jsme odjeli do Ekvádoru a uprostřed amazonského pralesa jsme načerpávali vědění a moudrost zdejších šamanů.

Návrat domů & Mateřství

Po návratu domů jsme si pořídili dům uprostřed Hostýnských vrchů. Zde jsem obnovila své spojení s Matkou zemí a s celým Stvořením kolem nás.

Také celý proces těhotenství a mateřství mě učí milovat sebe sama a nalézat své životní poslání.

Nevyhnutelnost poznání vlastních stinných stránek a posvátných zranění

Jsou to především těžká období, která mě posilují a posouvají nejvíce. Rok 2020 pro mě byl velmi transformační.

Vyprovodila jsem na druhý břeh svého kočičího přítele, který mně naučil jak rozumět učení a medicínám, které nám přinášejí zvířata, jenž s námi sdílí náš prostor.

Na podzim naši rodinu opustila moje babička a krátce na to, naše ještě nenarozená, dcera Zoe. To mě přivedlo k práci na uzdravení a pročištění karmického zatížení naší ženské rodové linie.

Právě příběhy druhých a práce s kartami mi mnohokrát pomohli zorientovat se v divokých vlnách vlastních životních bouří a zdolat náročné vlny krizí.

Stále se učím & Vrůstám do Světla

Učím se vidět pravdu ve všech jejich formách, naslouchat svým průvodcům, snům, intuici a pocitům. Věřím, že každý má všechny odpovědi uvnitř sebe a že každý je schopen je tam nalézt.

Stačí být otevřený, naslouchat srdcem a být ochotný přijímat to, co přichází.

Osudovky & Zdroj inspirace

Při své práci nejvíce čerpám z indiánského učení a moudrosti. Věnuji se šamanskému snění, zrcadlení ve vztazích, soulcraftu, intuitivnímu psaní a osobním rituálům.

Již několik let pracuji s různými druhy vykládacích karet a pracuji s nimi na několika rovinách.

Jsem velmi vděčná za všechny své učitele a průvodce, kteří mě doprovází na mé posvátné stezce životem. Děkuji za všechny životní situace a transformace. Když se v mém životě děly, ještě jsem tehdy nerozuměla jejich významu, ale dnes, když se ohlížím zpět, klaním se, se vší pokorou, magii života. Protože všechno toto se v mém životě událo pro mé nejvyšší dobro.

Sdílet s Vámi mé příběhy, doprovodit Vás na Vaší cestě životem, stát se chvíli Vaším posluchačem, rádcem a přítelem a inspirovat Vás … to vše mě naplňuje štěstím, vděčností a láskou. Děkuji, že mohu.

S Láskou, Anoli Ilona Šťastná

Rolovat nahoru