CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE


Spojila jsem záměr a síly s projektem mé kamarádky Petry Ležákové a s radostí oznamuji, že jsem nyní součástí nádherného projektu, a to centra osobního rozvoje Najdi svou krásu. Toto naše úžasné centrum najdete v Holešově, na adrese Palackého 1400.

Chcete-li se se mnou setkat osobně v rámci osobní konzultace či navštívit některou z mých besed či dílniček a setkání, níže najdete kalendář plánovaných akcí a pod ním také přehled k jednotlivým událostem.

Zde v centru si ode mně můžete zakoupit ,mimo jiné, různé balíčky vykládacích karet či osudovky.

Přijměte tímto mé srdečné pozvání a navštivte naše krásné prostory centra.

KALENDÁŘ AKCÍ

Divadelní setkání – archetyp dítěte – v centru Najdi svou krásu

Setkání svobodného a volného projevu okamžiku, které hravě pracuje se zvědomováním si a s porozuměním jednotlivým archetypům, které jsou součástí našeho života a ovlivňují naše volby a chování. 

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.

Karetní setkání – v centru Najdi svou krásu

Vezměte svůj karetní balíček anebo si ho přijďte vybrat či pořídit. Využijte sílu setkání s těmi, které vykládací karty baví anebo s nimi pracují a naučte se novým technikám, najděte si zde své vlastní odpovědí, či se nechte jen tak inspirovat.

Více informací a formulář k přihlášení ZDE

Úvodní kurz pro práci s vykládacími kartami –  3-dílný kurz v centru Najdi svou krásu

Lákají vás vykládací karty? Cítíte jejich volání? Objevili ste svůj dar a chcete jej rozvíjet? Chcete se naučit, jak pracovat s vykládacími kartami, a to jak ve prospěch svůj, tak ve prospěch druhých? Pokud ano, pak přijďte na tento kurz a objevte nekonečný potenciál této magické dovednosti.

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.

Numerologická dílnička- workshop v centru Najdi svou krásu

Tato numerologická dílnička Vám pomocí jednoduchých výpočtů pomůže odhalit a lépe poznat sebe samé. Numerologie nabízí další úhel pohledu na vlastní osobnost a uvědomění si našeho osobního stadia vývoje, ve kterém se v současnosti naházíme. Toto poznání vede k sebevědomějšímu životu.

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.

Numerologická dílnička II: roční cykly a léta změn –  workshop v centru Najdi svou krásu

Naučte se vypočítat svá osobní čísla a pracovat s ročními a měsíčními úkoly v rámci opakujících se cyklů. Porozumíte tak lépe svému vnitřnímu dítěti a snáze tak budete v životě dosahovat svých cílů a záměrů. Nejen správným načasováním, ale také vhodným využíváním číselných energií v rámci vašich osobních čísel.

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.

Zvířecí moudrost & medicínabeseda v centru Najdi svou krásu

Všechna zvířata mají schopnost nám předávat jedinečné zprávy, které jsou v souladu s naší aktuální potřebou a jejich moudrosti a rady k nám přicházejí vždy ve správný čas. Jak si o vedení požádat? Jak těmto poselstvím naslouchat? Jak jim porozumět a jak s těmito medicínami dále pracovat?

Více informací a formulář k přihlášení ZDE

Úvod do magie vykládacích karet – beseda v centru Najdi svou krásu

Toto setkání je vhodné pro všechny, kdo s kartami teprve začínají a hledají pro sebe vhodný karetní balíček, ale taktéž pro jejich milovníky, kteří hledají inspiraci jak si svou práci s karetními výklady obohatit a prohloubit. O tom, jak najít ty nejlepší karty pro vás, jak se karet správně ptát a jak s výklady pracovat, aby vždy poskytly co nejjasnější vedení, a odpovědi si můžete přijít pobesedovat s Anoli, která je jejich vášnivou sběratelkou a s kartami pracuje téměř denně již několik let.

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.

Přírodní orákulum – panelová beseda v centru Najdi svou krásu

Věřili jste jako malí na víly? A co třeba na skřítky? A co kdyby vám někdo řekl, že tyto bytosti nejen existují, ale dokonce s nimi lze i komunikovat a s jejich pomocí se lépe nacítit na zemi, rostliny a živočichy, a taky na prostor vlastní zahrady? A jak to může vypadat, když vám s desingem zahrady pomáhá ořešák? To a mnohem více z oblasti napojování se na přírodní prostor, který obýváte, ale také o tom, jak se na něj napojovat a získávat zkrze něj vedení a odpovědi. To se dozvíte na besedě s Terezou a Anoli.

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.

Posílení záměrů a změn – Tady a Teď – tvořivá dílnička v centru Najdi svou krásu

Přijďte si zhmotnit Váš záměr. Dodat mu sílu, zamířit na cíl a vyslat Váš šíp k cíli s důvěrou v tento nádherný proces. Procházíte-li změnou, zastavte se, zorientujte se v tom, kde se právě nacházíte a kam si přejete, aby se Vaše cesta dál odvíjela. Využijte potenciál změny na plno.  

Více informací a formulář k přihlášení ZDE.